Woodtropic Bambu Masif Parke Çeşitleri

Sizler de çevre duyarlı WOODTROPIC kullanıcıları arasına katılmak için bizi arayınız.
Satış 0216 3402538/39
Telefonlarımız meşgul ise tekrar deneyiniz

Teknik Uygulama ve Montaj Ekibi için:0532-3120677

bambu parke çeşitleri

Woodtropic "Gold" model masif parke

"Gold" ve "Platinum" bambu parke modelleri karbonize (fırınlanmış) edilerek hazırlanmış hareketli dokusu ile iç mekanlara prestij katan bir masif parke tasarımıdır . "Platinum" model bambu parke ayrıca patina tekniği ile boyanmış , karbonize edilmiş farklı ağaç dokusu ile mekanlarına hareket katmak isteyenlerin tecihidir. Her iki masif parke çeşidi diğer modellerde olduğu gibi hazır cilalı ve UV ışınlarına karşı otomatik cila makinalarında 10 kat cila katmanı uygulanarak üretilmektedir. Dolayısı ile uygulanan mekanlarda sistre tozu ve cila kokusu oluşmaz. Uygulanan mekanları daha çabuk servise açma imkanı tanır. Woodtropic "Gold" ve "Platinum" serisi bambu parke modelleri diğer masif parkelere göre hem başlangıç maliyeti bakımından hem de daha uzun ömürlü olması bakımından daha ekonomiktir. Ayrıca değişik ağaç katmanlarından olan Lamine parkeye göre daha sağlam ,rutubete daha dayanıklı bir masif parke alternatifi olmaktadır.


Woodtropic bambu parke üzerinde sistre payı olması sebebiyle uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Hem en uzun ömürlü parke çeşidi’dir , Hem de onarımı Sistre Cila yapılarak mümkün olduğu için tavsiye edilenidir. Maliyeti, özellikle uzun boylarında, laminant parkeye nazaran daha yüksek olmasına rağmen, uzun ömürlü olmasından dolayı bir çok lüks mekân ve iş yeri için tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Woodtropic Bambu Parke dezavantajı olmayan, parasını çöpe atmak istemeyen ve çevre duyarlılığı olan tüketicinin tercih edeceği masif parke çeşidi'dir.

aeskitme bambu parke

Woodtropic Antik Eskitme Masif Parke

Dokusuyla , eskitme teknikleri ile torununuza bırakabileceğiniz özel tasarımlı eskitme parke modelimiz zor beğenenlerin ve mekanlarına geçmişin dokusunu taşımak isteyenlerin masif parke tercihii.

platinum model bambu masif parke

Woodtropic "Platinum" el patinası bambu masif parke -öne çıkmak isteyenlerin tercihi

"Platinum" model bambu parke ayrıca patina tekniği ile boyanmış , karbonize edilmiş farklı ağaç dokusu ile mekanlarına hareket katmak isteyenlerin tecihidir.

Woodtropic bambu parke çeşitleri özel geliştirilmiş parke cilalama sistemi ile 10 kat değişik vernik prosesinden geçirilerek kullanıma sunulmaktadır.

Woodtropic bambu parkeleri diğer masif parke çeşitlerine kıyasla daha ekonomik ve daha güçlü bir iç mekan zemin kaplamasıdır.

Woodtropic bambu parke avantajlarından bir tanesi de ebatlarının uzun olmasıdır. Uzunluğu 1850mm , eni 130mm, Kalınlık 14mm. Masif Parkeler birbirine kenarlarından geçmeli olarak tutkalla tecrübeli ekiplerimizce yere monte edilmektedir.

naturel bambu masif bambu parke

Woodtropic doğal renk "Silver"

Bambu ağacının doğal rengini koruyarak hazırlanmış , mekanlarında ferahlık hissetmek isteyen , tozu göstermeyen doğal renkte bambu masif parke tercihidir. Hazır 10 kat cilalı olması ve montaja hazır olması "Silver" model bambu masif parkeye avantaj sağlamaktadır. Sert dokusu ile ev dışında trafik yoğun mekanların, spor salonlarının,kafe ve restoranların tercihidir.

Woodtropic Bambu parke tercihi, çevreyi korur

Dünyamızda Ozon tabakasındaki azalma, ekvatoral yağmur ormanlarındaki ağaç türlerinin azalmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Yağmur ormanlarımızda yetişen ahşap çeşitlerinin hasat edildikten sonra yeniden üremeleri yüzlerce yıl alabilir. Woodtropic Bambu parke döşemeyi tercih ederek yağmur ormanlarına yönelik tüketimi azaltmak ve yağmur ormanlarının ve önemli çevresel özelliklerinin korunmasına katkıda bulunarak dünyamızdaki çevre kalitesini arttırmak sizin seçiminizle mümkündür.

gold model bambu parke

Karbonize Gold
Bambu Masif Parke

Bambu parke

Karbonize
Bambu Masif Parke

gold model bambu parke

Doğal Renk
Bambu Masif Parke

Gold model bambu parke

Karbonize Gold
Bambu Masif Parke

wwoodtropic logo

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478

Etiketler:bambu parke,bambu parke fiyat,bambu parke fiyatları,bambu parke fiyatları ankara, bambu parke özellikleri,bambu parke ankara,bambu parke renkleri fiyatları,bambu parke çeşitleri fiyatları,bambu parke çeşitleri,bambu parke fiyatları modelleri,bambu parke renkleri,bambu ağacı parke,bambu ahşap parke,bambu ağacından parke,bambu parke döşeme,bambu masif parke dekorasyon,bambu parke hakkında,bambu parke ithalatçıları,bambu parke modelleri,bambu masif parke fiyat,bambu parke fiyatları modelleri,bambu masif parke dekorasyon
cheap website builder by Mobirise 1.7.1