Woodtropic Antik Eskitme Masif Parke

Sizler de çevre duyarlı WOODTROPIC kullanıcıları arasına katılmak için bizi arayınız. 0216 3402538/39 .Telefonlarımız meşgulse tekrar deneyiniz

antik eskitme parke

Woodtropic "Antik" eskitme masif ahşap parke , geçmişin dokusunu yakalamak isteyenler için ...

Antik model eskitilmiş masif ahşap parke Woodtropic , Bambu ağacının teknik özelliklerini ve tasarımcıların yeteneklerini bir araya getiren çok özel bir masif parkedir. Karbonize edilen ahşap ilk önce koyu renk alır .Daha sonra üzerine eskitme teknikleri uygulanarak dalgalı hale getirilir. Patina tekniği ile boyanır ve diğer Woodtropic masif parke ürünlerinde olduğu gibi 10 kat cilalanarak sunulur. Mekanlarında daha ilginç ve farklı bir hava sahibi olmak isteyen kullanıcıların eskitilmiş masif parke tercihidir.

Eskitilmiş parkelerin tüketiciye sunduğu en önemli avantaj, kullanım esnasında yüzeye zarar verme riskinin olmayışıdır. Normal ahşap zeminlerde, yüzey üzerinde oluşabilecek hasarlar istenmeyen kötü görüntülere sebep olur ve göze batar. Ancak yüzey hasarları, eskitilmiş parkelerin en karakteristik özelliğidir ve bu nedenle de göze batması söz konusu olmaz.

woodtropiceskitme parke

Woodtropic antik eskitme masif parke

Eskitilmiş masif parke diğer woodtropic bambu masif parke çeşitlerinde olduğu gibi özel geliştirilmiş vernikleme sistemi ile 10 kat değişik vernik proseslerinden geçirilerek kullanıma sunulmaktadır. Vernikleme sistemine ilave olarak yüzeyine eskitilmiş görünüm teknikleri uygulanarak çevreye duyarlı, diğer ağaçlardan mamul masif parke ürünlerine kıyasla daha ekonomik bir iç mekan zemin kaplaması olarak kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Woodtropic Bambu parke tercihi, çevreyi korur

Dünyamızda Ozon tabakasındaki azalma, ekvatoral yağmur ormanlarındaki ağaç türlerinin azalmasıyla doğrudan bağlantılıdır. Yağmur ormanlarımızda yetişen ahşap çeşitlerinin hasat edildikten sonra yeniden üremeleri yüzlerce yıl alabilir. Woodtropic Bambu parke döşemeyi tercih ederek yağmur ormanlarına yönelik tüketimi azaltmak ve yağmur ormanlarının ve önemli çevresel özelliklerinin korunmasına katkıda bulunarak dünyamızdaki çevre kalitesini arttırmak sizin seçiminizle mümkündür.

eskitilmiş parke

Karbonize El Patinası
Bambu Masif Parke

eskitme parke

Eskitilmiş
Bambu Masif Parke

eskitilmiş parke

Doğal Renk
Bambu Masif Parke

woodtropic eskitme parke

Karbonize Gold
Bambu Masif Parke

woodtropic logo

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478


ULAŞIM HARİTASI

İletişim / Bayiler


English

İthal Eskitme Parke,Eskitilmiş parke çeşitleri,Eskitilmiş Bambu masif parke fiyatları,eskitme parke,eskitme parke çeşitleri,eskitme parke fiyatları,eskitme parke modelleri,eskitme parke renkleri,eskitme parke çeşitleri,eskitilmiş ahşap parke,eskitme parke fiyat,eskitme görünümlü parke,eskitme meşe parke
cheap website builder by Mobirise 1.7.1